Gabinet psychologiczny na Jutrzenki.

psycholog warszawa włochy jutrzenki psychoterpia gabinet psychologiczny warszawa włochy jutrzenki

Psychoterapia indywidualna to spotkanie dwojga ludzi, pacjenta i terapeuty, którzy mają jeden wspólny cel – poprawę dobrostanu pacjenta, poprzez rozwiązywanie istniejących trudności i wprowadzanie zmian. Dzięki współczesnej technologii i dostępności do Internetu, pomoc można uzyskać pokonując terytorialne czy czasowe ograniczenia, decydując się na terapię ONLINE i łącząc z doświadczonym specjalistą z dowolnego miejsca na Świecie. Prowadzone od ponad dwóch dekad badania naukowe wskazują, że terapia online przynosi zbliżone efekty do spotkań odbywających się w gabinecie.

Jak wygląda psychoterapia online?

Podczas wirtualnych spotkań terapeuta z pacjentem nawiązują autentyczną więź i wspólnie ustalają indywidualny plan pomocy dostosowany do potrzeb pacjenta. Rozpoczęcie regularnej psychoterapii poprzedzają 1-2 wizyty konsultacyjne, które pozwolą ustalić cele i w odpowiedni sposób zaplanować pracę.

Sesje terapeutyczne odbywają się 1-2 razy w tygodniu za pomocą ustalonego komunikatora i trwają 50 minut. Warto zadbać o stabilne łącze internetowe i komfortowe, intymne miejsce do prowadzenia rozmowy.

Dla kogo jest psychoterapia online?

Aktualnie nie ma dowodów, aby określone przypadki, zaburzenia czy trudności nie mogły być poddawane oddziaływaniom w postaci terapii online. Wszystko zależy oczywiście od preferencji pacjenta i terapety, ale jeśli są spójni w swoim sojuszu terapetycznym i zaangażowani w proces, z powodzeniem mogą prowadzić spotkania w takiej formie. Także jeśli cenisz sobie możliwość odbywania sesji we własnym domu czy w innym dogodnym miejscu, a bezpieczeństwo i poczucie komfortu płynące dla Ciebie z takiego rozwiązania – zapraszamy, zarezerwuj wizytę w dostępnym terminie i do zobaczenia!

 

Psychoterapia online

Zapraszamy, zarezerwuj wizytę w dostępnym terminie i do zobaczenia!

Skip to content